Reklama

Tytani na ekranie! Sprawdź, gdzie znajdziesz "Godzilla i Kong: Nowe imperium"

„Godzilla i Kong” podbili już wielkie ekrany, a właściwie dalej podbijają, bo film Adama Wingarda wciąż jeszcze można oglądać w kinach. Teraz jednak ten ekscytujący hit trafił również do dystrybucji internetowej. Na jakich platformach VOD jest dostępny? Przedstawiamy pełną listę serwisów, na których można obejrzeć „Godzilla i Kong: Nowe imperium” online.

Walka gigantów trwa! Potężny Kong i przerażający Godzilla muszą stawić czoła kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, które kryje się w naszym świecie i stawia pod znakiem zapytania istnienie potworów... oraz ludzkości. Film "Godzilla i Kong: Nowe imperium" dokładnie zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, a także tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Ukazuje również mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związała ich losy z ludzkością na zawsze. Podczas gdy Godzilla walczy z tytanami, chroniąc ludzkość, badacze nad Kongiem tworzą mapę Pustej Ziemi, gdzie małpa jest nieustannie monitorowana. Sieć czujników wykrywa sygnał z niezbadanego terenu, co wyczuwa głuchoniema Jia, jedyna ocalała z plemienia i adoptowana córka Ilene Andrews.

Reklama

W filmie "Godzilla i Kong: Nowe imperium" zobaczymy Rebeccę Hall w roli Ilene Andrews, naukowczyni badającej Konga i starającej się chronić swoją adoptowaną córkę Jia, graną przez Kaylee Hottle. Brian Tyree Henry wciela się w postać Berniego Hayesa, analityka, który pomaga odkryć tajemnice sygnału SOS nadawanego spod ziemi. Dan Stevens gra Trappera, jednego z kluczowych bohaterów zaangażowanych w walkę z nowym zagrożeniem. Obsada filmu, składająca się z doświadczonych aktorów, dodaje głębi i emocji tej epickiej historii o gigantycznych potworach i ich związku z ludzkością. 

"Godzilla i Kong nowe imperium" - gdzie obejrzeć?

Film "Godzilla i Kong: Nowe imperium" jest dostępny online na różnych platformach VOD. Oto gdzie można go obejrzeć:

  • Player: wypożyczenie za 40 zł
  • TV Smart: wypożyczenie za 44,90 zł
  • Play Now: wypożyczenie za 49 zł
  • Canal+ Premiery: wypożyczenie za 49,99 zł
  • Amazon Prime Video: wypożyczenie lub zakup od 49,99 zł
  • Megogo: wypożyczenie lub zakup od 49,99 zł (HD)
  • Apple TV: wypożyczenie lub zakup od 49,99 zł (HD)

Dzięki tym różnym opcjom każdy widz może wybrać najbardziej dogodną platformę i cenę, aby cieszyć się epicką walką gigantów w "Godzilla i Kong: Nowe imperium" w domowym zaciszu.

Zobacz też:

Godzilla i Kong porzuceni przez twórcę. Kto przejmie serię?

„Pogromcy duchów” powracają! Gdzie obejrzeć „Imperium lodu” online?

Ten film powala efektami specjalnymi! Zobacz, gdzie obejrzeć "Interstellar"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Godzilla i Kong: Nowe imperium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy