Reklama

Reklama

"Tylko nie mów nikomu": Druga część jeszcze w tym roku?

Bracia Tomasz i Marek Sekielski, twórcy dokumentu "Tylko nie mów nikomu", zapowiadają jeszcze w tym roku kontynuację filmu. Produkcja od soboty, 11 maja, ma już ponad 11 mln wyświetleń na Youtube.

Twórcy "Tylko nie mów nikomu" zapowiadają jeszcze w tym roku kontynuację filmu i są też otwarci na rozmowy z telewizjami w sprawie udostępnienia produkcji - informuje press.pl.

Dokument o pedofilii w polskim Kościele, który powstał dzięki zbiórce w serwisie crowdfundingowym, został udostępniony w internecie 11 maja i ma już ponad 11 mln wyświetleń na Youtube.

Twórcy są otwarci na przekazanie go bezpłatnie ogólnopolskiej stacji i to bezpłatnie.

"Uważam, że tym filmem gwarantujemy oglądalność, więc jedyne, czego oczekujemy, to korzystna godzina emisji, na przykład prime time" - mówi Marek Sekielski, producent "Tylko nie mów nikomu".

Reklama

Twórcy filmu poinformowali, że w trakcie prac zgłosiło się do nich wiele ofiar księży pedofilów, których historie nie znalazły się w dokumencie. Dotarli też do nowych dowodów. Podjęli więc decyzję o nakręceniu kontynuacji.

"Teraz jeszcze nie jestem w stanie określić konkretnej daty. Mamy już część materiału nagraną, musimy zrobić trochę dokrętek, nie zajmie to tyle samo czasu co praca nad 'Tylko nie mów nikomu'" - mówi "Presserwisowi" Tomasz Sekielski. 

Pojawiły się informacje, że twórcy chcieliby, aby ich film pojawiał się między innymi na platformie Netflix.


INTERIA.PL/Press
Dowiedz się więcej na temat: Tylko nie mów nikomu | Tomasz Sekielski

Reklama

Reklama

Reklama