Reklama

Reklama

Tydzień na video i DVD

W tym tygodniu na video i DVD debiutuje kilka ciekawych opowieści. Zadowolone powinny być przede wszystkim dzieci, dla których Mikołaj przygotował specjalną ofertę - wydanie na kasetach i płytach historii o sympatycznej myszce, "Stuart Malutki 2" (3 grudnia - video i DVD do wypożyczenia i sprzedaży). Na starszych widzów czekać będą między innymi: dreszczowiec "Nikomu ani słowa" (2 grudnia - video i DVD do wypożyczenia, 4 grudnia - video i DVD do sprzedaży) oraz komedia "Plotka" (5 grudnia - video i DVD do wypożyczenia).

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice z przyjemnością obejrzą zapewne zwariowaną opowieść "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" (4 grudnia - video i DVD do sprzedaży).

Na miłośników wojennych opowieści czekać będzie natomiast kultowy dramat Wolfganga Petersena, "Das Boot. Okręt" (2 grudnia - video do wypożyczenia, DVD do wypożyczenia i sprzedaży).

W tym tygodniu zadowoleni powinni być także miłośnicy polskich filmów. 5 grudnia (video i DVD do wypożyczenia) debiutuje bowiem komedia "E=mc2".

Reklama

Domowe kolekcje uzupełnić będzie można także o uznany "Dzień świra" (2 grudnia - VIDEO CD i DVD do sprzedaży).

A to nie wszystkie atrakcje tego tygodnia na videoDVD!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komedia | film | video | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy