Reklama

Reklama

​Tomasz Oświeciński do lustra: Cześć przystojniaku

​Tomasz Oświeciński wyjawił niedawno swój sposób na poprawienie samooceny. Każdego ranka, stojąc przed lustrem, mówi: "Cześć przystojniaku".

​Tomasz Oświeciński wyjawił niedawno swój sposób na poprawienie samooceny. Każdego ranka, stojąc przed lustrem, mówi: "Cześć przystojniaku".
Tomasz Oświeciński /Paweł Wodzyński /East News

Tomasz Oświeciński świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że daleko mu do amanta filmowego. "Krzywy orli nos, pięciolinia zmarszczek na czole, odległe wspomnienie o bujnej czuprynie. Po ciemku ludzie przyśpieszają kroku na widok mojej postury..." - ocenił siebie surowo w najnowszym poście na Instagramie.

Tomasz Oświeciński przystojniakiem?

"Mógłbym tak jeszcze wyliczać, gdybym chciał się siebie czepiać, ale wiecie co? Każdego ranka patrząc w lustro, mówię sobie - cześć przystojniaku! A co więcej, wierzę w te słowa" - wyjawia Oświeciński.

Reklama

"To właśnie samoakceptacja, którą w dobie Internetu, ciągłego narażania na ocenę i porównywanie, tak trudno zbudować. Tyczy się to zarówno tego, co widać na zewnątrz, jak i tego, co mamy w głowie. Nikt z nas nie jest idealny, każdy ma w sobie coś, co chciałby poprawić, zmienić, ale nie wszystko jest możliwe. Jedyne, na co mamy wpływ, to na zakumplowanie się z samym sobą" - przekonuje emerytowany trener personalny i ochroniarz, który karierę aktorską zbudował na rolach osiłków o nieprzesadnych możliwościach intelektualnych.

Oświeciński wie, że brzmi to banalnie, ale jest przekonany o skuteczności takiego podejścia. "Gdybym ja kiedyś nie pogodził się sam ze sobą, nie byłbym tu gdzie jestem dziś. Dlatego stańcie dziś przed lustrem i powiedzcie sobie coś miłego" - apeluje do fanów.

Aktor ostatnimi czasy w osobliwy sposób wypiękniał. W związku ze zdjęciami do swojego nowego filmu "Projekt Foka", musi nosić bardzo mocny makijaż - ma pomalowane brwi, rzęsy i usta. Oświeciński nie wyjaśnił jak dotąd, kim jest jego postać.

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Czytaj również:

"Top Model" 2021: Kto odpadł? Joanna Krupa: "Nie widzę tu modeli"

"Furioza": Rasowe kino uliczne [recenzja]

Kate Beckinsale kontuzjowana. Nie do wiary, co się stało!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL