Reklama

Tomasz Kot na plakacie filmu "A Perfect Enemy"

„A Perfect Enemy” - taki tytuł nosi najnowszy film z udziałem Tomasza Kota. W sieci zadebiutował plakat tej międzynarodowej produkcji wyreżyserowanej przez hiszpańskiego twórcę Kike Maillo.

Plakatem filmu "A Perfect Enemy" podzielił się za pośrednictwem serwisu Instagram Tomasz Kot. Widać na nim aktora przytrzymywanego na powierzchni wody przez nagą kobietę. "Jest!!! Plakat filmu, który kręciliśmy w trzech krajach, za chwilę premiera!" - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Bohaterem psychologicznego thrillera "A Perfect Enemy" jest odnoszący sukcesy architekt Jeremiasz Angust (Tomasz Kot), który w drodze na paryskie lotnisko zostaje zaczepiony przez gadatliwą Texel Textor (Athena Strates). Dziewczyna szuka osób, które wysłuchają jej dziwnych opowieści. Słuchając jej historii, Jeremiasz spóźnia się na swój lot, a na dodatek nie może uwolnić się od dziewczyny. Choć spotkanie wydaje się przypadkowe, wkrótce okazuje się, że nowa znajomość zamieni się w coś znacznie bardziej złowrogiego i zbrodniczego.

Reklama

Fabułę filmu oparto na motywach powieści "Kosmetyka wroga" autorstwa Amelie Nothomb. Jego premiera ma się odbyć podczas październikowego Katalońskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sitges, który rozpocznie się 8 i potrwa do 18 października. W pozostałych rolach w filmie "A Perfect Enemy" wystąpili Dominique Pinon oraz Marta Nieto. 

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje