Reklama

Reklama

Tom Cruise: Troskliwy na planie

Brytyjska aktorka Andrea Riseborough, która zagrała u boku Toma Cruise'a w produkcji s-f "Niepamięć", wyznała, że hollywoodzki gwiazdor był na planie "bardzo troskliwy i oddany". Polska premiera filmu ma odbyć się w kwietniu.

31-letnia aktorka powiedziała, że podczas realizacji filmu Cruise był bardzo przyjazny i emocjonalnie zaangażowany w powstawanie filmu i poświęcał sporo czasu na budowanie relacji pomiędzy ich bohaterami.

"Jest po prostu bardzo troskliwym, oddanym, entuzjastycznym, zabawnym i ciepłym człowiekiem. Bardzo troszczył się o wzajemne relacje bohaterów" - powiedziała w specjalnym wywiadzie dla "BANG Showbiz".

"Pracowaliśmy z [reżyserem] Josephem [Kosinskim] od początku tak, abyśmy mogli wszyscy identyfikować się ze swoimi postaciami, wczuć się zarówno w ból, jak i szczęście, które towarzyszą każdej relacji" - dodała.

Reklama

Choć wysokobudżetowy thriller jest dla gwiazdy filmu "Kryptonim: Shadow Dancer" pierwszą przygodą z hollywoodzkim hitem, nominowana wcześniej do nagrody BAFTA aktorka szybko odnalazła się w nowej sytuacji. Andrea Riseborough wyjaśniła, że istnieje podobieństwo między wielkimi produkcjami a filmami z nieco niższym budżetem, w których grywała do tej pory.

"Różnią się w tym sensie, że na planie jest po prostu więcej ludzi. Ale istotą tego co się robi, gdy pracuje się nad projektem jest podobne odczucie, iż wszyscy pod koniec dnia poszukujemy prawdy oraz staramy się grać sceny tak autentycznie, jak tylko jest to możliwe" - dodaje aktorka.

Andrea Riseborough za rolę w "Niepamięci" została nominowana do nagrody BAFTA w kategorii "największa aktorska nadzieja kina". Pozostali nominowani to: Elisabeth Olsen, Suraj Sharma, Juno Temple i Alicia Vikander.

Polska premiera filmu "Niepamięć" ma odbyć się w kwietniu.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje