Reklama

Reklama

"To musi być miłość": Sto tysięcy widzów w weekend otwarcia

W ostatni piątek na ekrany kin weszła świąteczna komedia romantyczna "To musi być miłość", która w weekend premierowy rozgrzała serca ponad 100 tysięcy widzów (107 930 widzów) ! Ten wynik mówi jasno, że Polacy potrzebują filmów podnoszących na duchu. Pierwsza komedia romantyczna tej jesieni dostarcza humoru i wzruszeń, ale jest także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych.

"To musi być miłość" obejrzało już ponad 100 tysięcy widzów

W filmie wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Anna Smołowik, Ina Sobala, Mateusz Rusin, Jan Englert i Małgorzata Zajączkowska. "To musi być miłość" to wielopokoleniowa opowieść o miłości opowiedziana z perspektywy kobiet.

"To musi być miłość": Bohaterowie dalecy od ideału

"Przedstawiamy bohaterów, którzy mają głębię, ale nie są idealni. Właśnie to odróżnia nas od herosów. Tym, co nas z nimi łączy, jest to, że podobnie jak oni, potrafimy walczyć o to, co w życiu ważne. Wierzę, że nasz film uzmysłowi widzom, że należy dbać o relacje z najbliższymi. Czasami wystarczy dać sobie szansę na chwilę ciszy i wsłuchanie się w siebie nawzajem" - tak o filmie mówi Rafał Królikowski, który wcielił się w jedną z głównych ról.

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?

Reklama

Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej a do kin wprowadza go Dystrybucja Mówi Serwis.

Czytaj również:

Kamila z "Rolnika" bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

"Rolnik szuka żony 8": Gorące sceny z udziałem Krzysztofa i Bogusi!

Maciej Stuhr na polsko-białoruskiej granicy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: To musi być miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje