Reklama

Reklama

Thylane Blondeau: Była "najpiękniejszą dziewczynką świata". Jak się zmieniła?

W wieku 6 lat zyskała miano "najpiękniejszej dziewczynki świata". Czym się zajmuje i jak wygląda dziś Thylane Blondeau?

W wieku 6 lat zyskała miano "najpiękniejszej dziewczynki świata". Czym się zajmuje i jak wygląda dziś Thylane Blondeau?
Thylane Blondeau / Oleg Nikishin/Epsilon /Getty Images

Thylane Blondeau, ur. 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji, jeszcze w 2007 roku została uznana za "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Modelka i aktorka filmowa współpracowała ze znanymi markami, projektantami i domami mody: Dolce & Gabbana, L’Oréal, Versace i in. Pojawiała się na okładkach popularnych magazynów, występowała w kampaniach reklamowych.

W grudniu 2015 roku zadebiutowała na wielkim ekranie i wcieliła się w jedną z głównych ról (Gabrielle) w filmie "Bella i Sebastian 2". W 2018 roku znalazła się w gronie "100 najpiękniejszych twarzy na świecie" magazynu "TC Candler". Założyła również własną firmę odzieżową. 

Reklama

Dziś modelka ma 21 lat, prężnie rozwija swoją karierę i aktywnie udziela się w sieci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pozostaje w stałym kontakcie z fanami. W wirtualnej galerii zdjęć młodej celebrytki nie brakuje materiałów ukazujących kulisy jej życia prywatnego i życia zawodowego. Publikowane przez Blondeau treści przyciągają grono fanów liczące 5,8 mln obserwatorów.

21-latka pokazuje, jak spędza wolny czas, realizuje kolejne zawodowe projekty i wypoczywa na wakacyjnych wyjazdach. Od czasu do czasu porusza także ważne społecznie kwestie. W październiku ubiegłego roku podzieliła się z fanami swoją własną, osobistą historią. Opowiedziała o problemach związanych ze zdrowiem.

Thylane Blondeau: Problemy ze zdrowiem

"Rok temu miałam pilną operację torbieli jajnika, która eksplodowała. Trzy miesiące później znowu zaczął boleć mnie brzuch i początkowo wszyscy myśleli, że to z powodu operacji" - ujawniła.

"Cztery dni temu pojechałam na pogotowie, bo brzuch bolał mnie tak bardzo, że nie mogłam tego znieść. Powiedziano mi, że wszystko jest w porządku i będę musiała zrobić kontrolę za dwa, trzy miesiące. Następnego dnia miałam wizytę u wspaniałego lekarza, który zauważył, że mam pięcio-, sześciocentymetrową cystę, która dotyka jajnika. Godzinę później lekarz zadzwonił do mnie i poprosił, żebym pojechała prosto do szpitala na pilną operację. Dziś w końcu czuję się lepiej" - pisała.

Modelka dba o to, aby posty pojawiały się na jej profilu regularnie. 21-latka chętnie staje przed aparatem i dzieli się nowościami z zakresu życia codziennego. Obserwatorzy na bieżąco komentują i reagują na najnowsze posty gwiazdy.

Małgorzata Durmaj 

Zobacz też:

Danuta Stenka ma poważne problemy z pamięcią. To wina... koronawirusa!

"Listy do M. 5": Kiedy premiera ulubionej świątecznej produkcji Polaków?

Piotr Woźniak-Starak: Wielka tragedia. W Polsce mówili o tym wszyscy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL