Reklama

Reklama

"Thelma i Louise": Geena Davis o ekranowej partnerce

Geena Davis gościła ostatnio w programie "Good Morning Britain", gdzie zdobyła się na wyznanie o pracy ze swoją byłą ekranową partnerką Susan Sarandon: "To całkowicie zmieniło moje życie[...], nigdy nie spędzałam czasu z kobietą, która mówi to, co myśli, bez kwalifikacji" - podkreśliła. Aktorki spotkały się na planie hitu "Thelma i Louise" z 1991 roku.

"Przywykłam do życia jak ktoś, kto mówi: 'Nie wiem, czy się z tym zgadzasz, czy to dobry pomysł' – byłam zajęta umieraniem z grzeczności" - podkreśliła Davis.  

"Gdy tylko poznałam Susan - 'O mój Boże' - to był zupełnie inny świat. I nie chodziło o to, że ktokolwiek reagował na nią inaczej. Wszyscy ją kochali[...]" - podkreśliła. 

"Pomyślałam: 'Wow, naprawdę możesz taka być'" - stwierdziła. "Pokazała mi, jak to jest żyć autentycznie i chwilą" - podsumowała. 

"Thelma i Louise": O czym opowiada film?

"Thelma i Louise" to dramat z 1991 roku w reżyserii Ridleya Scotta, w którym dwie przyjaciółki postanawiają wyrwać się z codziennego marazmu i nieudanych związków; sytuacja komplikuje się, gdy jedna z nich w akcie samoobrony zabija mężczyznę grożącego im gwałtem. 

Reklama

Odtwórczynie głównych ról - Geena Davis i Susan Sarandon - zostały jednocześnie nominowane do Oscara dla najlepszej pierwszoplanowej roli kobiecej (wygrała Jodie Foster za rolę w "Milczeniu owiec"). .

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Geena Davis | Thelma i Louise | Susan Sarandon

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy