Reklama

Tancerka w obskurnym klubie

Jednym ze składników decydujących o sukcesie pierwszej części "Adrenaliny", była zabawna rola Amy Smart, grającej Eve Lydon - dziewczynę Cheva (Jason Statham) - całkiem nieświadomą faktu, że spotyka się z zabójcą. W "Adrenalinie 2 - Pod napięciem" Eve jest teraz tancerką w obskurnym klubie i umawia się z gościem o imieniu Randy (Corey Haim).

"Eve jest teraz bardziej dojrzała, świadoma, że chodziła z twardym kolesiem, od którego przejęła pewne cechy. Jako striptizerka potrafił zarobić dwa tysiące dolarów w jedną noc, a wielokrotnie obserwując bijatyki jej byłego faceta, nauczyła się niektórych chwytów, co przydaje się jej w pracy" - uważa reżyser filmu Mark Neveldine..

Reklama

"Moja postać ewoluowała" - tłumaczy Smart - "W pierwszym filmie była zamknięta w swojej skorupie, teraz rozkwitła, stała się bardziej asertywna i przyswaja cechy Cheva, które lubiła. Staje się podobnym twardzielem i sprawia jej to wielką frajdę" - wyjaśnia aktorka.

producent Skip Williamson wierzy, że tę radość widać na ekranie.

"Amy uwielbia pracować z Jasonem. Jest między nimi taka wyjątkowa chemia" mówi producent- "Drugim warunkiem, pod jakim Jason zgodził się wziąć udział w tym filmie była właśnie jej ponowna obecność. Nie byłoby więc tego filmu bez niej. To by było szalone, gdyby teraz miał inną dziewczynę."

Smart przyznaje: "Znalazłam się w tym filmie w taki sam sposób, jak poprzednio. Jest szokujący i zabawny i nie da się być gdzieś pomiędzy. Musisz być wszystkim albo niczym. Musiałam więc całkowicie w to wsiąknąć. Wiele scen kaskaderskich wykonywałam sama, głównie dlatego, że wierzyłam, że będzie to zabawnie wyglądać."

"Pośród tej całej rzeźni, którą powoduję, pojawia się anielskie piękno Amy" - zauważa Jason Statham. - "Miłosna historia pomiędzy Eve i Chevem sprawia, że możemy oglądać nie tylko efektowne walki z bandziorami".

"Adrenalina 2 - Pod napięciem" trafi na ekrany polskich kin 24 lipca.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adrenalina 2 - Pod napięciem | Corey Haim | tancerki | Amy Smart | Smart | tancerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje