Reklama

"Szybka i wściekła" Jordana Brester

Jordana Brewster, gwiazda "Szybkich i wściekłych", chce, by w ósmej części serii jej bohaterka wróciła do akcji.

Jordana Brewster, gwiazda "Szybkich i wściekłych", chce, by w ósmej części serii jej bohaterka wróciła do akcji.
Jordana Brewster na premierze 7. części "Szybkich i wściekłych" /Frazer Harrison /Getty Images

W szóstej i siódmej części przebojowej serii rola młodszej siostry Dominica (Vin Diesel) i partnerki Briana (Paul Walker) - Mii Toretto była nieco ograniczona. Po urodzeniu syna Mia wycofała się z teamu szybkich i wściekłych. Jordana Brewster, która wciela się w rolę Mii, wyznała niedawno, że chciałaby, aby w ósmej części jej rola była bardziej rozbudowana. Mniejsze zaangażowanie aktorki wynikało z roli, jaką w latach 2012-2014 grała w serialu "Dallas" i obowiązków z nią związanych.

- Nie mogłam być zaangażowana w pracę nad filmem w stopniu, w jakim chciałabym, wynikało to z moich serialowych zobowiązań - wyznaje aktorka - Ale marzę, by wrócić do akcji, to zresztą wynika z charakteru Mii. Jest wolnym duchem, jest silną kobietą. I tę jej stronę chciałabym pokazać.

Reklama

Wiele wskazuje, że może się tak stać. Trwają prace nad scenariuszem ósmej części "Szybkich i wściekłych", do tej pory nie podano do wiadomości publicznej żadnej oficjalnej informacji na temat scenariusza. Z całą jednak pewnością twórcy będą musieli odnieść się do zniknięcia Briana, w którego rolę wcielał się zmarły tragicznie Paul Walker. Być może Mii przyjdzie pomścić jego śmierć?

Siódma część serii stała się jednym z największych sukcesów w historii kina, przynosząc ponad 1,5 miliarda dolarów. Premiera ósmej części "Szybkich i wściekłych" zapowiedziana jest na 21 kwietnia 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jordana Brewster | Szybcy i wściekli 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy