Reklama

Szuka miłości w internecie

Już 25 stycznia do kin trafi nowa polska komedia kryminalna - "Podejrzani zakochani" w reżyserii Sławomira Kryńskiego. Rolę Barbary, która szuka miłości w internecie, zagrała w niej Sonia Bohosiewicz ("Wojna polsko-ruska", "Rezerwat").

- Znam wielu ludzi, którzy poznali się w internecie - deklaruje aktorka. - Dziś internet jest najtańszą wersją klubu, do którego można pójść. Masz drinka ze swojego barku, nie musisz się malować ani specjalnie ubierać. A najlepsze jest to, że nie trzeba brać taksówki tam i z powrotem!

Reklama

Bohaterka Bohosiewicz z filmu "Podejrzani zakochani" to wątpiąca we własną atrakcyjność prawniczka.

- Gdy na portalu internetowym poznaje mężczyznę, który wydaje się spełniać jej wymagania i z którym fantastycznie się dogaduje, myśl o spotkaniu w realu ją paraliżuje - opowiada Bohosiewicz.

- To prowadzi do dziwnej i zaskakującej decyzji. Otóż Barbara wysyła mu zdjęcie jednej ze swoich klientek. I tu zaczyna się cała masa nieporozumień, która jak kula śniegowa zagarnia następne postaci, kolejne sytuacje, i która prowadzi do coraz szybszego rozwoju wydarzeń - dodaje aktorka.

- Ale, ponieważ jest to komedia, możemy liczyć na happy end - podsumowuje gwiazda.

Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simone, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski).

W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Podejrzani zakochani | komedia kryminalna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje