Reklama

Reklama

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. Żona Mikołaja Krawczyka ujawniła też płeć dziecka?

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk już niebawem zostaną rodzicami. Chociaż informacje o oczekiwaniu na pierwszego potomka tej aktorskiej pary krążyły w mediach już od kilku miesięcy, to teraz znalazły potwierdzenie. Radosną nowiną podzieliła się sama przyszła mama, publikując w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak - ich rodzina niebawem się powiększy

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk to para, która niezwykle ceni sobie prywatność. Informacja o ich ślubie dość długo była utrzymywana w tajemnicy, a w samej uroczystości wzięła udział jedynie najbliższa rodzina.

Próżno było również szukać potwierdzenia wiadomości o ciąży aktorki, która krążyła w mediach już od dłuższego czasu. Dopiero teraz wątpliwości postanowiła rozwiać sama przyszła mama, ponieważ na swoim instagramowym profilu zamieściła urocze zdjęcie, na którym dumnie pozuje z ciążowym brzuszkiem!

Reklama

Sylwia Juszczak swoje najnowsze zdjęcie opatrzyła również opisem, w którym wyjawia, że czuje się bardzo dobrze.

"Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie !!! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas" - napisała szczęśliwa aktorka.

Uwagę internautów zwróciły również zamieszczone hasztagi, ponieważ jeden z nich może sugerować, że przyszli rodzice już niedługo powitają na świecie córeczkę. Nic więc dziwnego, że pod zdjęciem szybko pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i życzeniami wszystkiego dobrego dla całej rodziny.

"Gratulacje, to teraz czas na małą księżniczkę", "Woooow!!!!!! Gratulacje i samych wspaniałych i cudownych chwil", "Ślicznie Pani wygląda, gratuluję".

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk mają już dzieci z poprzednich związków. Aktorka była związana z Tomaszem Pągowskim, z którym ma dwóch synów: Vincetna i Nataniela. Mikołaj Krawczyk z kolei był w związku z koleżanką z planu: "Pierwszej miłości" - Anetą Zając, a para doczekała się bliźniaków: Michała i Roberta. Czy rzeczywiście Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk już niedługo powitają na świecie córkę? O tym przekonamy się już wkrótce!RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Krawczyk | Sylwia Juszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama