Reklama

Sydney Sweeney w romantycznej komedii tylko dla dorosłych

W internecie pojawił się fragment romantycznej komedii "Anyone But You", w której zobaczymy w głównych rolach gwiazdę "Euforii" Sydney Sweeney i znanego z "Top Gun: Maverick" Glena Powella.

"Anyone But You" to nowa komedia Willa Glucka oparta na scenariuszu autorstwa Ilany Wolpert.

Film ma być współczesną wersją szekspirowskiego "Wiele hałasu o nic", opowiadającą o szkolnych wrogach, którzy po latach pojawiają się jako goście na weselu, gdzie zmuszeni są udawać parę. Z czasem okazuje się, że między dawnymi wrogami rodzi się prawdziwe uczucie.

Według informacji serwisu Variety w "Anyone But You" znajdzie się na tyle dużo nagości, że romantyczna komedia otrzymała kategorię wiekową R. Oznacza to, że widzowie poniżej 17. roku życia będą mogli obejrzeć ją jedynie w towarzystwie dorosłych widzów.

Reklama

Sydney Sweeney i Glen Powell mają romans?

Sydney Sweeney i Glen Powell promowali film już podczas kwietniowego CinemaCon, nie szczędząc sobie czułości, co sprowokowało plotki na temat ich pozaekranowego romansu. 

W mediach społecznościowych użytkownicy są przekonani, że duet aktorski ma romans. Burzę wywołały także zdjęcia zza kulis kręcenia filmu "Anyone But You", na których Sweeney i Powell czule obejmują się w morzu. Mimo że to kadry z filmu, fani zdążyli już stworzyć wiele teorii spiskowych.

Sydney Sweeney zagra w nowej wersji "Barbarelli"

Po sukcesie "Euforii" Sydney Sweeney  czekają kolejne zawodowe wyzwanie. I to nie byle jakie, bo przejmie postać po samej Jane Fondzie. Mowa o roli w nowej wersji "Barbarelli" z 1968 roku, w której dwukrotna zdobywczyni Oscara sportretowała słynną bohaterkę z komiksu Jean-Claude'a Foresta."Barbarella" to kolejny już wspólny projekt Sweeney i Sony Pictures. Aktorka wystąpi także w nadchodzącej ekranizacji komiksów Marvela "Madame Web", w której zagra u boku Dakoty Johnson. Premiera obrazu zaplanowana jest na 2024 rok.

Także Glen Powell  po roli w "Top Gun: Maverick" może dosłownie przebierać w propozycjach. Aktualnie pracuje na planie sensacyjnych komedii: "Hitman" Richarda Linklatera i "Foreign Relations", gdzie gra u boku Nicka Jonasa. Powell będzie też gwiazdą thrillera sci-fi "Deputy X", który rozwijany jest jako początek większej franczyzy.
 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sydney Sweeney | Glen Powell | Tylko nie ty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy