Reklama

Superman uświadamia Supermana

Christopher Reeve, najsłynniejszy filmowy odtwórca roli Supermana, pojawi się w telewizyjnym serialu opowiadającym o młodości superbohatera z planety Krypton, serii "Smallville". Sparaliżowany aktor zagra gościnnie w realizowanym dla wytwórni Warner Bros. serialu błyskotliwego naukowca. Emisja epizodu z udziałem aktora zaplanowana jest na luty.

Paul McGuire, rzecznik wytwórni Warner Bros. poinformował w poniedziałek, 6 stycznia, że Christopher Reeve pojawi się w jednym z lutowych odcinków "Smallville" w roli błyskotliwego naukowca, który "wyjawi młodemu Clarkowi Kentowi jego przeznaczenie jako Supermana".

Reklama

Serial cieszy się w Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością. Obecnie na ekranach amerykańskich telewizorów oglądać można drugą serię przygód nastoletniego superbohatera, którego gra Tom Welling.

Seria produkowana jest w kanadyjskim Vancouver, jednak odcinek z udziałem Christophera Reeve'a realizowany będzie ze względu na stan aktora w Nowym Jorku.

W jednym z punktów kontraktu z aktorem wytwórnia Warner Bros. zobowiązała się do umieszczenia w napisach końcowych odcinka z udziałem Christophera Reeve'a informacji na temat założonej przez niego fundacji Christopher Reeve Paralysis Foundation.

Christopher Reeve jest podobno wielkim fanem "Smallville".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christopher Reeve | serial | Tajemnice Smallville | Warner Bros.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje