Reklama

"Superman: Legacy": Nicholas Hoult przeciwnikiem Człowieka ze Stali

Wygląda na to, że nowy Człowiek ze Stali znalazł swojego antagonistę. Jak donoszą amerykańskie serwisy filmowe, Nicholas Hoult pojawi się w "Superman: Legacy" Jamesa Gunna jako Lex Luthor. Tym samym obsadzono ostatnią z najważniejszych ról w wyczekiwanej produkcji.

Luthor nie posiada żadnych nadprzyrodzonych mocy. Jest szefem globalnej korporacji i geniuszem w dziedzinie technologii. W Supermanie widzi zagrożenie dla ludzkości. Według niego obecność Człowieka ze Stali hamuje rozwój gatunku. Tak naprawdę zazdrości mu siły oraz popularności.W przeszłości w Luthora wcielali się Gene HackmanKevin Spacey i Jesse Eisenberg

Reklama

Warto zaznaczyć, że w "Superman Legacy" nie będzie on głównym antagonistą. W  zeszłym tygodniu ogłoszono, że postać o przydomku The Engineer wcieli się wenezuelska aktorka María Gabriela de Faría. 

"Superman: Legacy": Imponująca obsada

Film ma być pierwszym pełnym metrażem wchodzącym w skład nowego filmowego uniwersum DC. W roli głównej wystąpi David Corenswet, a w jego ukochaną Lois Lane wcieli się Rachel Brosnahan. W obsadzie znaleźli się także Nathan FillionIsabela Merced, Edi Gathegi i Anthony Carrigan, którzy wcielą się w innych superbohaterów komiksowego świata: kolejno Guya Gardnera/Zieloną Latarnię, Hawkgirl, Mr. Terrific i Metamorpho. 

W zeszłym tygodniu Gunn potwierdził w serwisie Threads, że chociaż prace nad filmem zostały przerwane przez strajk scenarzystów i aktorów, jego data premiery pozostaje bez zmian. "Superman: Legacy" wejdzie do kin 11 lipca 2025 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Superman: Legacy | James Gunn | Nicholas Hoult
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy