Reklama

"Sok z żuka": Monica Bellucci i Tim Burton po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Monica Bellucci dołączyła do obsady drugiej części "Soku z żuka". Plotkowano również, że piękna aktorka spotyka się z reżyserem filmu. Podczas rozpoczętego niedawno festiwalu w Rzymie, para po raz pierwszy pokazała się razem publicznie.

Monica Bellucci w "Soku z żuka 2"

Niewiele wiadomo na temat kontynuacji "Soku z żuka". Na pewno w obsadzie znajdą się artyści związani z sukcesem pierwszej części filmu - Michael Keaton i Winona Ryder. Na fotelu reżysera zasiądzie ponownie Tim Burton.

Wiadomo również, że gwiazdom części pierwszej partnerować będą Jenna Ortega, która zagra córkę postaci granej przez Ryder, oraz Justin Theroux ("Mulholland Drive"). Jaką rolę w filmie zagra Monica Bellucci - tego jeszcze nie ujawniono.

Reklama

Monica Bellucci i Tim Burton są parą

Pod koniec lutego francuski tygodnik "Paris Match" donosił, że Monica Bellucci ma nowego, bardzo znanego ukochanego. Para została wtedy przyłapana podczas wieczornego spaceru ulicami Madrytu. Poznali się przelotnie w trakcie festiwalu w Cannes w 2006 roku. Ich znajomość nabrała jednak rumieńców dopiero pod koniec października 2022 r., gdy ich drogi przecięły się w Lyonie podczas Lumiere Film Festival. Tam Burton odebrał nagrodę za całokształt twórczości. Wręczała mu ją właśnie Bellucci.

Monica Bellucci i Tim Burton debiutują jako para na czerwonym dywanie

Bellucci potwierdziła plotki w czerwcu w rozmowie z francuskim "Elle". "Co mogę powiedzieć... po pierwsze cieszę się, że spotkałam tego człowieka. To jedno z tych spotkań, które w życiu zdarzają się rzadko. Poznałam tego człowieka, kocham go, a teraz poznam go jako reżysera. To kolejna przygoda, która się rozpoczyna" - wyznała Bellucci wspominając ich nadchodzący wspólny projekt. "Kocham Tima. I darzę wielkim szacunkiem Tima Burtona" - dodała. 

Podczas rozpoczętego właśnie Festiwalu Filmowego w Rzymie artystyczna para po raz pierwszy pokazała się razem na oficjalnym wyjściu. Monica Bellucci i Tim Burton przyszli razem na premierę filmu aktorki  "Diabolik chi sei?".

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci | Tim Burton
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy