Reklama

"Skandal. Ewenement Molesty" trafi na kinowe ekrany

Premiera dokumentalnego filmu "Skandal. Ewenement Molesty", opowiadającego o kultowym składzie hip-hopowym, miała odbyć się w maju na festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Dystrybutor Best Film zapewnia, że obraz w reżyserii Bartosza Paducha trafi na kinowe ekrany.

Na razie nieznana jest data kinowej premiery filmu "Skandal. Ewenement Molesty"

Best Film zapewnia, że po zakończeniu pandemii film "Skandal. Ewenement Molesty" trafi na ekrany kin.

Reklama

Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakładają Mistic Molesta jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip - hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, kleić bity i... dobrze się bawić. 

Nagrywają pierwszą płytę "Skandal" - chuligański rap w ich wykonaniu trafia na półki sklepowe i od razu staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych.

Zdolne dzieciaki dorosły a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na muzycznym rynku i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie? "Skandal. Ewenement Molesty" to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli jak rodzina. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje