Reklama

Sequel "50 twarzy Greya" bez reżysera

Sam Taylor-Wood nie wyreżyseruje kontynuacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - informuje serwis The Wrap. Zmiana nastąpi również na stanowisku scenarzysty; współautorka pierwszego filmu Kelly Marcel nie wróci do ekipy sequela.

O tym, że współpraca reżyserki Sam Taylor-Wood z autorką powieściowego pierwowzoru E.L.James obfitowała w liczne starcia, jest już tajemnicą poliszynela. O niełatwej kooperacji z pisarką wie też pewnie co nieco Kelly Marcel; prace nad sequelem hitu - "Fifty Shades Darker" - opóźniają się m.in. z powodu autorytarnych zapędów E.L.James, która chce samodzielnie napisać scenariusz sequela.

Reklama

Poza poszukiwaniem nowego reżysera, producentów "Pięćdziesięciu twarzy Greya" czekają też spore wydatki związane z powrotem na ekran gwiazd kontrowersyjnej produkcji. Dakota Johnson i Jamie Dornan chcą bowiem gigantycznej podwyżki za udział w sequelu erotycznego hitu - informował na początku marca branżowy "The Hollywood Reporter".

Universal chciałby, aby ekipa sequela weszła na plan w 2016 roku, druga część "Pięćdziesięciu twarzy Greya" miałaby trafić do kin w 2017 roku.

Tymczasem fani filmu odliczają dni do 8 maja. na ten dzień zaplanowana jest bowiem międzynarodowa premiera "Pięćdziesięciu twarzy Greya" na płytach DVD i Blu-ray. Nieocenzurowana wersja erotycznego hitu zawierać będzie alternatywne zakończenie.

Wersja DVD/Blu-ray będzie o trzy minuty dłuższa od obrazu, który znamy z ekranów kin.

Oprócz samego filmu wydawnictwo zawierać będzie również ponad 2 godziny dodatków specjalnych, wśród których znajdzie się zawierający aktorskie profile gwiazd produkcji materiał "The World of Fifty Shades of Grey", rozmowa z autorska powieściowego pierwowzoru E.L. James oraz wgląd w erotyczny świat BDSM w reportażu "Fifty Shades: The Pleasure of Pain".


Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pięćdziesiąt twarzy Greya | Sam Taylor-Wood

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje