Reklama

Reklama

Selekcjoner zagra w filmie

Cesare Prandelli, trener piłkarskiej reprezentacji Włoch, pojawi się w filmie, który wejdzie na ekrany kin przed tegorocznym Bożym Narodzeniem. Przygotowana na zimowy sezon komedia nosi tytuł "Świąteczne wakacje".

To będzie rola epizodyczna, ale już sama obecność selekcjonera w filmie, który obejrzą tradycyjnie miliony widzów, jest uważana za duże wydarzenie jeszcze przed zbliżającą się premierą.

Wiadomo już, że w filmie w reżyserii Neri Parentiego Cesare Prandelli będzie grał VIP-a , któremu trzeba pomóc, ponieważ zepsuł mu się samochód. Trener wyjaśnił, że będzie to trwający kilka sekund epizod.

Filmowy debiut Prandellego, o którym poinformowały włoskie media przed piątkowym (11 listopada) meczem jego reprezentacji z Polską we Wrocławiu, nie będzie jednak zbyt wysokich lotów.

Reklama

Tradycyjny świąteczny film nazywany jest we Włoszech popularnie i nieco sarkastycznie "cinepanettone"; to połączenie słowa "kino" i nazwy tradycyjnego ciasta drożdżowego, jadanego w Boże Narodzenie.

Frywolne komedie najczęściej nie podobają się krytyce, która zżyma się na ich niski czy wręcz żenujący, jak twierdzi, poziom. Mimo to filmy te biją zawsze rekordy popularności, wygrywając w kinach z najbardziej gorącymi produkcjami z Hollywood.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zagranie | Prandelli | Cesare Prandelli | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje