Reklama

Schwarzenegger wraca do aktorstwa?

Arnold Schwarzenegger rozważa powrót do aktorstwa po tym, jak 3 stycznia przestanie pełnić obowiązki gubernatora Kalifornii.

Gwiazdor "Terminatora" zrezygnował z hollywoodzkiej kariery na rzecz polityki. Od 2003 roku Schwarzenegger piastuje urząd gubernatora stanu Kalifornia. Jego miejsce na początku 2011 roku zajmie jednak Jerry Brown, co prowokuje spekulacje dotyczące przyszłości urodzonego w Austrii aktora.

Reklama

W trakcie piastowania przez niego politycznego urzędu, Schwarzenegger dwukrotnie pojawiał się w malutkich aktorskich epizodach: po raz pierwszy w filmie "Terminator: Ocalenie" (2009), drugi raz w zabawnej scenie w "Niezniszczalnych" (2010). Teraz przyznał, że powrót do aktorstwa po tak długiej przerwie nie będzie dla niego probleme, zastrzegł jednak, że o konkretach nie będzie mówił do czasu formalnego ustąpienia ze stanowiska gubernatora Kalifornii.

"To jak jazda na rowerze, albo na nartach. Wskakujesz na rower i nie wcale nie czujesz upływu czasu" - Schwarzenegger przyznał w rozmowie z magazynem "Variety".

"Jest długa lista rzeczy, które mógłbym zrobić, nie mogę jednak zacząć koncentrować się na tym dopóki literalnie nie ustąpię z urzędu. Dla mnie radość życia polega na niewiedzy. Uwielbiam ten stan. Nie lubię asekuranctwa. Pozostaję więc z otwartym umysłem i zamierzam bardzo szybko uczyć się nowych rzeczy" - przyznał Schwarzenegger, dementując przy okazji pogłoski, jakoby miał zostać nowym szefem Motion Picture Association of America (MPAA).

"Nikt się do mnie nie zgłaszał w tej sprawie" - zakończył "Arnie".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger | powrót | Schwarzenegger Arnold | aktorstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje