Reklama

Scarlett Johansson kradnie biżuterię

Scarlett Johansson ("Wszystko gra", "Wyspa") wystąpi w głównej roli w filmie "Brilliant" Barry'ego Levinsona ("Rain man"). Najnowsza muza Woody'ego Allena wcieli się w złodziejkę biżuterii, która planuje przeprowadzić największy i najbardziej spektakularny napad w historii.

"Brilliant", do którego zdjęcia rozpoczną się we wrześniu, wszedł właśnie w fazę produkcji. Jego kinowa premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2007 roku.

Reklama

Film opowiada historię włamywaczki (Johansson), która nawiązuje współpracę ze znanym oszustem i naciągaczem. Razem mają dokonać napadu stulecia, jednak ich "związek" daleki jest od harmonijnego, co komplikuje powodzenie całego przedsięwzięcia. Scenariusz, na podstawie historii Gillian Gorfila i Nicholasa Lorentza, napisała Elizabeth Shorten do spółki z Gorfilem.

Tymczasem Scarlett Johansson - oprócz najnowszego filmu Woody Alllena "Scoop" - będzie można także zobaczyć w głównej roli w ekranizacji "Niani z Nowego Jorku". W obrazie, do którego trwają właśnie zdjęcia, młodej gwieździe partnerować będzie piosenkarka Alicia Keys.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Woody Allen | scarlett johansson | Johansson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje