Reklama

Reklama

Scarlett Johansson: Czarna wdowa

Gwiazdy też mają swoje słabości. Scarlett Johansson nie znosi reżimu związanego z utrzymaniem smukłej sylwetki. Jednak doskonałej figury wymagają od aktorki jej role filmowe.

Artystka ciężko pracuje, by utrzymać smukłą linię. Szczególnie potrzebuje tego, by dobrze wyglądać w obcisłym stroju, który zakłada do roli Czarnej Wdowy w filmie "Avengers 3D". 27-letniej gwieździe z trudem przychodzą jednak regularne ćwiczenia i przestrzeganie restrykcyjnej diety.

"Nie znoszę dyscypliny i nie lubię, gdy ktoś mi coś nakazuje. Nie jest tak, że mówią mi co mam robić, jednak oczekują, że nie będę gruba, gdy dotrę na plan zdjęciowy" - wyjaśniła aktorka.

"Regularnie ćwiczę i dobrze się odżywiam. Robię to, aby móc od czasu do czasu zaszaleć. Zdarza mi się wypić pół butelki wina - nie wyrzucam sobie wtedy: 'O mój Boże, ile to kalorii!'. Niemniej jednak picie alkoholu nie jest największym marzeniem osoby, która co rano wstaje o 4:00 i ćwiczy przez trzy godziny. Utrzymanie takiego trybu życia wymaga dyscypliny i jest do bani" - dodała.

Reklama

Nie tylko dieta spędza aktorce sen z powiek. Johansson niezbyt cieszy się również z rudych włosów, których wymaga od niej rola w tym filmie akcji w reżyserii Jossa Whedona. Ich utrzymanie jest dla niej bardzo uciążliwe.

"Mam dość rudych włosów. Ich utrzymanie to tyle zachodu. Nie chcę spędzać już więcej czasu w salonie fryzjerskim. Nie znoszę tam siedzieć, tego zapachu i tej peleryny" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla dziennika Australia's Daily Telegraph.

Scarlett Johanson w roli Czarnej Wdowy ujrzymy na polskich ekranach kin w maju 2012 roku.


Ciekawi Cię, co jeszcze w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Avengers 3D | Scarlett Johansson | 'Gwiazdy' | role

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL