Reklama

Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

"Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.

"Na świecie są setki tysięcy dzieci, które mogą stać się waszymi" – apeluje Sandra Bullock, która sama jest mamą dwójki adoptowanych maluchów. "Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór" - dodaje gwiazda.
Sandra Bullock na premierze filmu "Ocean's 8" (2018) /Mike Marsland/WireImage /Getty Images

"Chciałam mieć na czynsz i dobrze się bawić" - mówiła Sandra Bullock na początku kariery.

"Dzięki macierzyństwu jestem lepszym człowiekiem i mam wrażenie, że odmłodniałam" - przyznaje 56-letnia aktorka.

Jej najbardziej znane role pochodzą z filmów: "Grawitacja", "Miss Agent", "Wszystko o Stevenie", "Dwa tygodnie na miłość", "Gorący towar", "Miasto gniewu", "Narzeczony mimo woli", "Speed - niebezpieczna prędkość", "System", "Ocean's 8".

Mówią o niej "Dziewczyna z sąsiedztwa", bo jest normalna, bez zadęcia tak często spotykanego u innych gwiazd.

Reklama

Sandra Bullock przez lata kariery udowodniła, że odnajduje się w każdym filmowym gatunku - od komedii, przez sensację, po dramat. Może dlatego, że jej prywatne życie też przypominało emocjonalny rollercoaster.

Miłosne porażki

Gwiazda znana jest z tego, że bardzo chroni swoją prywatność. Jednak przed laty cały świat dowiedział się o zdradach jej męża, Jessiego Jamesa.

 

Dramatyzmu sytuacji dodawał fakt, że skandal wybuchł na kilka dni przed oscarową galą, na której miała odebrać statuetkę za rolę w filmie "Wielki Mike. The Blind Side" (2009).

Spełniona w macierzyństwie

Aktorka była wówczas w trakcie procedury adopcyjnej i wkrótce została mamą Louisa. Synek sprawił, że odzyskała pewność siebie.

- Trzymając go pierwszy raz w ramionach, zrozumiałam, dlaczego te wszystkie rzeczy w moim życiu musiały się wydarzyć - mówiła.

W 2015 roku rodzina powiększyła się o 3,5-letnią Lailę.

- Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór. Dzieci są dla mnie wszystkim - przyznaje gwiazda, która ku rozpaczy fanów nie gra już tak dużo jak dawniej.

Sandra Bullock decyduje się na projekty filmowe tylko wówczas, gdy nie kolidują z jej życiem rodzinnym.

Warto więc przypomnieć sobie nominowaną do Złotych Globów komedię romantyczną "Narzeczony mimo woli" (2009), w której zagrała u boku Ryana Reynoldsa. Emisja: w sobotę, 15 lutego, wieczorem w TVN.

JBJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy