Reklama

Sandra Bullock jako Miss Congeniality

W Hollywood, w niedzielę 17 grudnia, w Mann Chinese Theatre, odbyła się premiera najnowszego filmu z udziałem Sandry Bullock, komedii sensacyjnej "Miss Congeniality". Na uroczysty pokaz przybyli odtwórcy głównych ról: Benjamin Bratt, Candice Bergen i główna bohaterka Sandra Bullock, gwiazda takich hitów jak "Speed - niebezpieczna szybkość" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz".

Aktorka zagrała w filmie agentkę FBI, która w przebraniu Miss Stanów Zjednoczonych wypełnia specjalne zadanie - musi zapobiec atakowi terrorystów i groźbie wybuchu bomby podczas konkursu piękności.

"Wiecie jak to jest, kiedy kręci się komedię... Często na planie zdarzało się, że pękaliśmy ze śmiechu. Mam nadzieję, że i wam się to przydarzy. Najbardziej zależy mi na tym, by ludzie śmiali się od początku do końca filmu" - powiedziała przed premierą Sandra Bullock.

"Praca nad komedią to ciężkie zadanie - trzeba konstruować postaci i sceny w taki sposób, żeby były zabawne nie tylko dla nas, podczas realizacji. Wierzę, że nam się to udało" - dodała aktorka.

Reklama

Reżyserem filmu jest Donald Petrie, a w pozostałych rolach wystąpili: Benjamin Bratt, Candice Bergen i Michael Caine.

Komedia "Miss Congeniality" trafi do amerykańskich kin 22 grudnia. W Polsce film zobaczymy najprawdopodobniej już w lutym 2001 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Bullock | benjamin | Sandro | aktorka | Ola Chlebicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy