Reklama

Rosati wraca do zdrowia i pisze książkę

Weronika Rosati, która ponad pół roku temu złamała nogę w wypadku samochodowym, opowiedziała przed kamerami "Dzień Dobry TVN" o swym obecnym stanie zdrowia oraz planach na najbliższą przyszłość.

- Jestem w trakcie rehabilitacji. To było poważne złamanie. Faktycznie, poruszam się o kulach, zaczęłam robić pierwsze kroki więc się śmieję, że się uczę chodzić, ale jest na tyle dobrze, że mogę pracować - ujawniła aktorka, która kilka miesięcy temu trafiła do szpitala po wypadku samochodowym.

Reklama

Auto prowadzone przez Piotra Adamczyka wpadło do rowu. Kierowcy nic się nie stało, ale aktorka doznała poważnego złamania. Nie obeszło się bez operacji.

Czas rehabilitacji Rosati wykorzystuje na pracę nad książką o heroinach starego kina - od paru lat na łamach internetowych portali gwiazda publikuje felietony poświęcone gwiazdom X Muzy; teraz zbiór ma ujrzeć światło dzienne w formie książkowej publikacji.

Aktorka potwierdziła również krążące w internecie plotki o swym występie w telewizyjnej wersji "Dziecka Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W serialu HBO, który powstaje w Paryżu, Rosati wcieli się w epizodyczną postać Ginger.

Złamana noga uniemożliwiła jednak Rosati udział w filmie u boku Sharon Stone. - To była jedna z głównych ról - zaznaczyła polska aktorka dodając, że w listopadzie 2013 nagrała już zdjęcia próbne. - Niestety, rola wymagała umiejętności sztuk walki, więc to była w moim przypadku niemożliwe - przyznała Rosati.

Aktorka zaprzeczyła jednak, jakoby planowała wyprowadzkę do Rosji. - Nie wiem, skąd się ta plotka wzięła, nie miałam nawet żadnego castingu [w Rosji]. Kręciłam przez parę dni nowy film Zanussiego w Moskwie, co mi się podobało, ale nie mam zamiaru ani szukać tam mieszkania, ani się wyprowadzać. Jest mi bardzo dobrze w Polsce i, częściowo, w Stanach - zakończyła Rosati.

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Co nowego w kinie?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | wypadku | Weronika Rosati | „Dzień dobry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje