Reklama

Reklama

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zaręczeni

Jak donosi "Us Weekly", aktorska para - Joaquin Phoenix i Rooney Mara zaręczyli się! Na palcu aktorki pojawił się diamentowy pierścionek.

Jak donosi "Us Weekly", aktorska para - Joaquin Phoenix i Rooney Mara zaręczyli się! Na palcu aktorki pojawił się diamentowy pierścionek.
Kiedy ślub? /Dave J Hogan /Getty Images

Joaquin Phoenix i Rooney Mara słyną z troski o swoje życie prywatne i bardzo rzadko pojawia się wspólnie na czerwonym dywanie, a także przesadnie nie udzielają się w mediach społecznościowych. Jednak jak donosi prasa za oceanem, aktor postanowił poprosić o rękę swoją ukochaną.

Pierwsze pogłoski na ten temat pojawiły się w maju, kiedy to Mara została przyłapana na ulicach Los Angeles z diamentowym pierścionkiem na palcu. Teraz magazyn "Us Weekly" donosi, że krążące pogłoski okazały się prawdą i aktorzy już niebawem staną na ślubnym kobiercu.

Reklama

Joaquin Phoenix i Rooney Mara poznali się w 2013 roku na planie filmu "Ona" w reżyserii Spike'a Jonze'a. Wtedy jednak nie zaiskrzyło między nimi, a dodatkowo każde z nich było w związku - Mara z reżyserem Charliem McDowellem, a Phoenix z DJ-ką Allie Teliz. Ponownie na planie spotkali się w 2017 roku podczas pracy nad filmem "Maria Magdalena", gdzie Rooney wcieliła w tytułową bohaterkę, natomiast Joaquin był Jezusem. To właśnie za sprawą tego filmu pojawiły się pogłoski, że pomiędzy Phoeniksem i Marą pojawiło się uczucie.

Rooney Mara to 34-letnia aktorka, która rozpoznawalność zyskała w 2011 roku dzięki produkcji "Dziewczyna z tatuażem". Mara na dużym ekranie pojawiła się również za sprawą takich filmów jak "The Social Network", "Panaceum" czy "Ghost Story".

Joaquin Phoenix to 45-letni amerykański aktor, a także producent filmowy i telewizyjny. Na ekranie mogliśmy go oglądać między innymi w takich filmach jak "Nieracjonalny mężczyzna", "Spacer po linie", "Zatrute pióro" i "Osiem milimetrów". A już niebawem na ekranach kin pojawi się "Joker", w którym Phoenix wcielił się w tytułowego bohatera.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joaquin Phoenix | Rooney Mara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL