Reklama

Reklama

​Rooney Mara i Joaquin Phoenix planują drugie dziecko

Ta para do mistrzostwa doprowadziła zdolność ukrywania przed mediami spraw prywatnych. Dlatego długo udało im się utrzymać w tajemnicy ich związek podobnie, jak to, że spodziewają się dziecka. Ale tego, że planują już mieć drugie dziecko, ukryć już im się nie udało.

​Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Jak donosi "US Weekly", Rooney Mara i Joaquin Phoenix doskonale odnajdują się w nowej roli rodziców.

"River bardzo zbliżył ich do siebie i wniósł wiele radości w ich życie. Oboje bardzo starają się zachować prywatność i chcą, aby ich syn wychowywał się normalnie, z dala od zainteresowania mediów. Gdy River będzie starszy, pozwolą mu zdecydować, czy chciałby podążać ich ścieżką" - mówi osoba z otoczenia pary cytowana przez "Us Weekly".

Dodaje, że pomimo napiętych grafików para bez problemu godzi wszystkie obowiązki, co więcej już myśli o ponownym powiększeniu rodziny.

Reklama

"Rozmawiali o kolejnym dziecku. Mają nadzieję, że nastąpi to wcześniej niż później, mówią nawet o przyszłym roku" - mówi źródło.

Pierwsze dziecko aktorskiej pary przyszło na świat pod koniec września 2020 roku. Tę radosną nowinę przekazali nie świeżo upieczeni rodzice, a rosyjski filmowiec Victor Kossakovsky, wyjaśniając prasie nieobecność Phoenixa na pokazie filmu dokumentalnego "Gunda", którego był producentem wykonawczym.

Imię syna Rooney Mara i Joaquina Phoenixa to hołd dla zmarłego brata aktora. River Phoenix zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w wieku 23 lat w 1993 roku. Ponadto jak wielokrotnie podkreślał Joaquin River zawsze był jedną z najważniejszych osób w jego życiu i największą inspiracją.

Rooney Mara jest znana z ról w takich filmach, jak "Carol", "Dziewczyna z tatuażem", "Lion. Droga do domu" czy "Song to Song". Z kolei Joaquina Phoenixa można było podziwiać w takich produkcjach, jak "Joker", "Gladiator", "Spacer po linie" czy "Mistrz". Para razem wystąpiła w filmach "Ona" i "Maria Magdalena".

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Rooney Mara | Joaquin Phoenix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje