Reklama

Reklama

Roman Polański spotka się z widzami w Krakowie

Roman Polański przyjedzie w przyszłym tygodniu do Krakowa. 1 maja spotka się z widzami w Cricotece. 2 maja reżyser zasiądzie na widowni kina Kijów.Centrum, gdzie odbędzie się polska premiera jego najnowszego obrazu "Prawdziwa historia".

Roman Polański z aktorkami "Prawdziwej historii": Evą Green (L) oraz Emmanuelle Seigner (P)

Agnieszka Krzemińska z Edipresse (organizator spotkania) poinformowała w piątek PAP, że w Cricotece reżyser spotka się z wąską, 40-osobową grupą, która ma bilety na spotkanie. Można je zakupić online lub wysyłając mejl na adres Edipresse.

Jak wyjaśniła Krzemińska, jest to spotkanie dla wszystkich, nie ma na nie specjalnych wejściówek dla dziennikarzy. Spotkanie będzie miało formułę kolacji przy stole z reżyserem. 

Natomiast 2 maja Polański zasiądzie na widowni kina Kijów.Centrum, gdzie odbędzie się polska premiera jego najnowszego obrazu  "Prawdziwa historia". Pokaz odbędzie się w ramach festiwalu Netia Off Camera.

Reklama

Jak poinformowali na konferencji prasowej w piątek organizatorzy festiwalu, Polański najprawdopodobniej spotka się przed premierą (obowiązują na nią bilety, które dostępne są w centrum festiwalowym - w Pałacu pod Baranami) z widzami w kinie Kijów.Centrum, jednak nie można jeszcze mówić o szczegółach.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Roman Polański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama