Reklama

Reklama

Robert De Niro: Wielbiciel czarnoskórych piękności

Z nowej, polskojęzycznej biografii Roberta De Niro dowiemy się m.in., że ten uznany aktor zawsze miał słabość do kobiet o ciemnym kolorze skóry. Jeśli jakaś dama wpadła mu w oko, nie przebierał w środkach, by nawiązać nową znajomość.

Od 1997 roku Robert De Niro jest mężem Grace Hightower

Upodobania Roberta De Niro względem płci pięknej wydają się oczywiste, gdy spojrzy się na kobiety, z którymi ma dzieci - wszystkie są Afroamerykankami. Autorowi jego nieautoryzowanej biografii, Shawnowi Levy, nie wystarczyło jednak tylko to, co można znaleźć w Wikipedii. Pisarz opisał chociażby jego osobliwe zwyczaje, gdy wiódł życie singla, między pierwszym a drugim małżeństwem.

"Goście restauracji i klubów w Nowym Jorku i Los Angeles regularnie widywali go w towarzystwie atrakcyjnych ciemnoskórych kobiet, często dwudziestokilkuletnich, zawsze pięknych i szczupłych, z którymi rzadko pokazywał się częściej niż raz czy dwa. Nawiązywał z nimi znajomości na wszelkie możliwe sposoby" - pisze Levy.

Reklama

"Śledził je, jadąc za nimi samochodem, zaczepiał w miejscach publicznych na imprezach, a nawet kontaktował się z agencjami zatrudniającymi modelki, które dostrzegł w telewizji czy czasopismach" - czytamy w biografii.

Na początku lat 90. spotykał się z 30 lat młodszą Naomi Campbell, która wówczas była najlepiej opłacaną modelką na świecie. Zrywali ze sobą, a potem się schodzili. De Niro miał też romans z Whitney Houston.

Aktor od 1997 r. żonaty jest z Grace Hightower. To jego drugie małżeństwo. De Niro ma sześcioro dzieci z trzema kobietami.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Robert de Niro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje