Reklama

Reklama

​Rita Wilson: Co po jej śmierci ma zrobić Tom Hanks?

Na niecodzienne wyznanie pozwoliła sobie w programie Kelly Clarkson żona Toma Hanksa. Podzieliła się ona bowiem z widzami swoim planem na wypadek... własnej śmierci. Plany dotyczą przede wszystkim jej męża.

Rozpacz i impreza - tego oczekuje Rita Wilson od Toma Hanksa po swojej śmierci

63-letnia aktorka pod koniec marca wróciła z Australii, gdzie wraz z mężem była na kwarantannie, bo wykryto u nich koronawirusa. Teraz, po powrocie do Los Angeles, Wilson nie może opędzić się od zaproszeń do mediów. Tematem przewodnim wywiadów bywa naturalnie koronawirus, ale nie tylko. Jej wizyta w show prowadzonym przez piosenkarkę Kelly Clarkson zdecydowanie różniła się do innych. Temat choroby co prawda się pojawił, ale doprowadził do zaskakującego wyznania.

Rita Wilson, opowiadając o swojej wieloletniej relacji z mężem, nie ominęła tematu nowotworu, z którym zmagała się kilka lat temu. Opowiedziała, że gdy okazało się, że ma raka piersi, napisała piosenkę "Throw me a party". Treść utworu powstała z jej przemyśleń na temat tego, czego oczekiwałaby od swojego męża, gdyby okazało się, że umrze przed nim.

Reklama

"Po pierwsze chciałabym, żeby przez bardzo długi czas był bardzo smutny, wręcz zrozpaczony. A ja będę go wtedy prześladować" - w swoim stylu zażartowała Wilson. Zaraz po tym dodała, że drugą rzeczą, której oczekuje od Hanksa, jest zorganizowanie gigantycznej imprezy.

"Chciałabym wielkiego, przygotowanego z prawdziwym rozmachem przyjęcia! Z muzyką i niekończącymi się tańcami. Chciałabym też, żeby zaproszeni goście naprawdę dobrze się bawili i dobrze mnie wspominali. Tak właśnie wyobrażam sobie celebrowanie mojego odejścia" - wyznała aktorka.

Rita Wilson wyszła za mąż 30 kwietnia 1988 roku. Ma z Tomem Hanksem dwoje dzieci: Chestera i Trumana. W tym roku będą obchodzić 32 rocznicę ślubu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Rita Wilson | Tom Hanks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama