Reklama

Rekordowy "Wyjazd integracyjny"

Może i Amerykanie mają Vegas i hollywoodzkie superprodukcje, ale w konfrontacji z "Wyjazdem integracyjnym" nawet sam Steven Spielberg nie miał szans. W premierowy weekend komedię obejrzało 277 451 widzów. To najlepsze otwarcie polskiego filmu w bieżącym roku!

Historia wyjazdu integracyjnego, który zamienia się w imprezową apokalipsę, przyciągnęła do kin prawdziwe tłumy. 277 451 widzów to najlepsze otwarcie polskiego filmu w bieżącym roku, bijące wynik dotychczasowego rekordzisty "Och, Karol 2" (266 567 widzów).

Reklama

W premierowym starciu z "Wyjazdem integracyjnym" cienia szans nie mieli nawet giganci Hollywood Steven Spielberg i Peter Jackson, autorzy animacji "Przygody Tintina", która na ekrany krajowych kin również weszła 4 listopada.

Gwiazdorska komedia "Wyjazd integracyjny" to czytelny dowód na to, że żadna nacja nie zna się na kacu lepiej od Polaków. Wystarczy przywołać polskie wyniki otwarcia obu części amerykańskiego przeboju "Kac Vegas" (odpowiednio 64 537 i 152 630 widzów), które nawet zsumowane nie są w stanie zbliżyć się do premierowej frekwencji "Wyjazdu".

Wynik zanotowany przez polski film to najlepsze otwarcie w historii działalności dystrybucyjnej firmy Kino Świat. Tym samym przebój Angermana zdetronizował obraz "Baby są jakieś inne" Marka Koterskiego, który dotychczas cieszył się tym statusem.

Równocześnie to właśnie "Wyjazd" zastąpił "Baby" (komedia Koterskiego ma imponujący wynik 752 772 widzów po 24 dniach od premiery) w roli lidera polskiego box office'u.

Przeczytaj recenzję "Wyjazdu integracyjnego" na stronach INTERIA.PL!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wyjazd integracyjny | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje