Reklama

Reklama

Rebel Wilson zaręczyła się! Z partnerką myślą o dziecku

W ostatnich miesiącach o Rebel Wilson było bardzo głośno. Najpierw za sprawą spektakularnej metamorfozy i związku z przystojnym milionerem, a następnie coming outu. Aktorka od kilku miesięcy związana jest z Ramoną Agrumą. Według nowych doniesień panie zaręczyły się.

Rebel Wilson: Zachwycająca metamorfoza

O Rebel Wilson ostatnimi czasy głośno jest przede wszystkim ze względu na jej imponującą wizualną metamorfozę. Jedna z najpopularniejszych współczesnych aktorek komediowych pod koniec 2020 roku wprawiła fanów w osłupienie, prezentując efekty stosowania niskokalorycznej diety i morderczych treningów. Od tamtej pory kolorowe magazyny rozpisują się o odmienionej sylwetce gwiazdy, której udało się jak dotąd schudnąć aż 35 kilogramów.

Aktorka chętnie opowiadała o swojej przemianie, często nie kryjąc przy tym swojego słynnego poczucia humoru. "Wszyscy mnie pytają, dlaczego schudłam. Cóż, najwyraźniej chodziło mi o zwrócenie uwagi Roberta Pattinsona... Żartuję! Chłopaki, poważnie, nie schudłam tylko dla faceta. Chciałam po prostu dostawać więcej ról aktorskich!" - powiedziała podczas gali BAFTA 2022. 

Reklama

Rebel Wilson w filmie "Powrót do liceum" zachwyca figurą. Jak schudła 35 kilogramów?

"Przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki"

Gwiazda "Kotów" i "Pitch Perfect" w czerwcu dokonała coming-outu. Słynna komiczka zdradziła wtedy, że od pewnego czasu spotyka się z kobietą. W lutym zeszłego roku Wilson rozstała się z ówczesnym partnerem, milionerem Jacobem Buschem. Można zatem domniemywać, iż aktorka jest osobą biseksualną. 

Wybranką Wilson jest projektantka i założycielka marki modowej Lemon Ve Limon, Ramona Agruma. Komiczka zamieściła na Instagramie ich wspólną fotografię, którą opatrzyła wymownym podpisem. "Myślałam, że szukam księcia z bajki... Ale może przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki" - wyznała.

Rebel Wilson dokonała coming-outu. "Myślałam, że szukam księcia z bajki..."

Rebel Wilson zaręczyła się!

Teraz media obiegła wiadomość, że panie się zaręczyły! Według portalu "Page Six" Rabel Wilson i Ramona Agruma miały pochwalić się swoimi zaręczynami podczas imprezy halloweenowej u George'a Clooney'a. "Całowały się w kącie i mówiły wszystkim, jak bardzo są podekscytowane, że są zaręczone" - mówił anonimowy informator. 

Panie podobno planują ślub na przyszły rok. "Us Weekly" dodaje z kolei, że aktorka wraz z ukochaną myślą również o dziecku. 

Rebel Wilson dziękuje swojej ukochanej. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy


 


 

Film
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson

Reklama

Reklama

Reklama