Reklama

Rafał Królikowski na wakacjach na Zanzibarze. Aktor pokazał piękną żonę!

Rafał Królikowski, aktor znany z ról w takich produkcjach, jak "Kurier", "Druga szansa", "Czas honoru. Powstanie" czy "Lejdis", przebywa właśnie na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze. Aktor pochwalił się w sieci krótką relacją z wyjazdu.

Rafał Królikowski

Rafał Królikowski opublikował serię zdjęć. Na fotografiach można między innymi zobaczyć jego żonę Dorotę.

Reklama

Od kilku tygodni polskie gwiazdy tłumnie wybierają się na egzotyczne urlopy. Dużą popularnością cieszy się aktualnie Zanzibar, który w ostatnim czasie odwiedziła między innymi Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim, Barbara Kurdej-Szatan, czy Reni Jusis.

Relacją z wakacji w sieci dzieliła się ostatnio między innymi również Anna Wendzikowska czy Blanka Lipińska. Cały czas na długim urlopie w Meksyku przebywa także rodzina Majdanów.

Teraz krótkim "raportem" z wakacji na Zanzibarze podzielił się Rafał Królikowski. Aktor opublikował na swoim Instagramie serię zdjęć z wyjazdu.

"Rozmawiałem wczoraj z Masajami i doszliśmy do wniosku, że generalnie Hakuna Matata" - napisał.

Rafał Królikowski i Dorota Mirska pobrali się w 1995 roku. Żona aktora stroni od blasku fleszy i zarówno ona, jak i jej mąż cenią sobie prywatność. Od czasu do czasu jednak do sieci trafił ich wspólna fotografia.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Królikowski Rafał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje