Reklama

Przybylska i Żebrowski: Ich pierwszy raz

Michał Żebrowski i Anna Przybylska pracują na planie filmu "Sęp". To sensacyjna produkcja, której reżyserem jest Eugeniusz Korin - doświadczony twórca teatralny, debiutujący w kinie.

Specjalnie do roli Michał Żebrowski schudł aż 10 kg. Anna Przybylska też jest w świetnej formie, choć niespełna cztery miesiące temu urodziła synka Jasia.

Reklama

O swojej metamorfozie Michał Żebrowski mówi krótko: "Solidnie przygotowałem się do roli. Schudłem 10 kilogramów, żeby nie straszyć z ekranu, aby się lepiej poczuć i nie zawodzić żony, która bardziej woli mnie w obecnej formie. Przez trzy miesiące stosowałem dietę - zero cukru i zero mąki. Do tego intensywny trening. Mam nadzieję, że podobną formę utrzymam również po zakończeniu zdjęć".

Anna Przybylska z kolei jest zadowolona, że na planie towarzyszy jej synek, którego może karmić w zależności od potrzeb.

"Zgoda na to, abym mogła być z maleństwem na planie, była dla mnie bardzo istotna. Jestem zapracowana i szczęśliwa. Atmosfera na planie jest sympatyczna. Panuje tu tolerancja, spokój i opanowanie. Czasem pozwalamy sobie na jakiś mały żart. Mnie w każdym razie uśmiech przed ujęciem bardzo rozluźnia" - przyznała z uśmiechem aktorka.

Tak się złożyło, że na planie filmu "Sęp" Anna Przybylska i Michał Żebrowski zawodowo spotkali się po raz pierwszy. Na pytanie, jak się współpracuje z Anną Przybylską, Żebrowski odpowiada: "Rozkosznie!". Aktorka równie dobrze ocenia swego filmowego partnera. "Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zachwycona pracą z Michałem Żebrowskim" - przyznaje.

O granych przez siebie postaciach aktorzy wypowiadają się nader oszczędnie, gdyż fabularne szczegóły filmu trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że Żebrowski gra Wolina, policyjnego asa o pseudonimie "Sęp". Przybylska wciela się natomiast Nataszę, kobietę, która wywarła na Wolinie ogromne wrażenie i którą jest oczarowany. Jak potoczy się historia tej znajomości, przekonamy się w lutym 2012 roku, kiedy odbędzie się premiera filmu.

Póki co, Michał Żebrowski zapewnia tajemniczo, że będzie to "dobry thriller sensacyjny z dużą dawką miłości". "Kryminały i thrillery sensacyjne z pięknymi kobietami to moje ulubione gatunki filmowe" - dodaje.

Wtóruje mu Anna Przybylska: "W każdym dobrym thrillerze musi być wątek miłosny. Miło mi, że - oprócz epizodów Jolanty Fraszyńskiej i Anny Dereszowskiej - jestem jedyną kobietą w gronie męskim".

Aktor, który ostatnio konsekwentnie odmawiał udziału w wielu polskich produkcjach, tym razem zrobił wyjątek. Powód? Świetny scenariusz napisany z myślą o nim przez Eugeniusza Korina i doskonale oceniony przez PISF. Przypomnijmy, że Korin i Żebrowski wspólnie założyli w Warszawie Teatr 6.piętro.

Pierwszy klaps do "Sępa" padł 12 lipca, a zdjęcia potrwają jeszcze do początku września.

W filmie, oprócz Michała Żebrowskiego i Anny Przybylskiej, występują m.in. Paweł Małaszyński, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sęp | Eugeniusz Korin | Anna Przybylska | Michał Żebrowski | pierwszy raz | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje