Reklama

Problemy z "Blair Witch Project 2"

Prace nad drugą częścią przebojowego horroru "Blair Witch Project" wciąż napotykają trudności, głównie z powodu wątpliwości co do obsady i scenariusza.

Problemy z doborem aktorów spowodowały, że zaplanowany na zeszły tydzień początek zdjęć przesunięto na czas nieokreślony. Hollywoodzkie źródła donoszą, że trudności z doborem odpowiednich aktorów pojawiły się już w styczniu. Specjalistom od castingu kłopoty sprawia przede wszystkim znalezienie piątki młodych ludzi, którzy zagrają główne role.

Reklama

W ub. tygodniu doszło do spotkania ekipy produkcyjnej z mieszkańcami miasteczka Burkittsville, gdzie powstał kultowy już film. Tam miał być także kręcony sequel. Okazało się jednak, iż mieszkańcy mają dość najazdu tłumów fanów filmu i przeróżnych poszukiwaczy przygód. Dlatego nie zgadzają się, by filmowcy otrzymali zgodę na zrealizowanie w Burkittsville kontynuacji słynnego horroru.

Powszechnie mówi się także o potrzebie znacznego poprawienia scenariusza, co oznacza, że "Blair Witch Project 2" nie pojawi się w kinach w tym roku, jako pierwotnie planowano.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: trudności | problemy | blair

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje