Reklama

Reklama

Powstał z martwych!

Już 1 czerwca w kinach rozszaleją się prehistoryczne bestie, a to za sprawą horroru komediowego "Pirania 3DD" w reżyserii Johna Gulagera.

To kontynuacja kasowego hitu "Pirania 3D" z 2010 roku. W filmie nie zabraknie aktorów, którzy wystąpili w poprzedniej części - pojawi się m.in. David Hasselhoff (serial "Słoneczny patrol"), Christopher Lloyd (seria "Powrót do przyszłości") oraz Ving Rhames ("Con Air - Lot skazańców", seria "Mission: Impossible").

Ten ostatni gra zastępcę szeryfa, Fallona. Jego postać stanowiła dla twórców filmu swoiste wyzwanie, bo Fallon zginął w poprzedniej części filmu...

Z jego powrotem wiąże się anegdota. - Pewnego dnia zadzwonił do mnie Bob Weinstein, założyciel i szef Dimension Films - relacjonował producent Joel Soisson. - Opowiadał, że w domu zastał wiadomość na swej sekretarce: 'Cześć, Bob. Nazywam się Ving Piranha 3DD Rhames i nie zginąłem'. A ja na to: 'Ving nie umarł? A to świetnie, popracujemy nad tym'.

Reklama

Postać grana przez Rhamesa nastręczała sporo kłopotów także specom od efektów komputerowych. Zgodnie przyznawali, że to nie nad piraniami musieli się najbardziej nagłowić, lecz nad protezami nóg Fallona, wykreowanymi za pomocą techniki green screen.

Problemów nie stwarzał za to pamiętny "ratownik" David Hasselhoff. - Gram Davida Hasselhofa - tłumaczył - konkurencja była ogromna, ale wygrałem. Tym razem "ratownik" jest już nieco postarzały, ale nadal cieszy się ogromną popularnością wśród płci przeciwnej!

Rok po straszliwych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pirania 3DD | powstane | pirania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy