Reklama

Reklama

Powstaje film dokumentalny o życiu Janet Jackson

Jak podaje serwis Deadline, w 2022 r. premierę będzie mieć film dokumentalny na temat Janet Jackson. Zdjęcia do tej produkcji, akcentującej zarówno życie prywatne, jak i zawodowe piosenkarki, powstają od trzech lat.

Janet Jackson podczas pamiętnego występu podczas finału Super Bowl

Dokument pt. "Janet" ma trwać cztery godziny. Ekipa filmowa towarzyszyła gwieździe przez trzy lata. Od momentu gdy w 2018 zmarł jej ojciec, Joe Jackson i gdy reaktywowała swoją karierę muzyczną. W dokumencie zobaczymy też nigdy niepublikowane filmy z domowego archiwum Janet.

Nie zabraknie tak ważnych wątków, jak kontrowersyjny występ piosenkarki na Superbowl w 2004, kiedy Justin Timberlake przez przypadek obnażył na scenie jej pierś; śmierć jej brata Michaela oraz narodziny jej syna Eissa (Janet została mamą w wieku 50 lat).

Reklama

Obraz ukaże się w 2022 r., w 40. rocznicę premiery debiutanckiego albumu piosenkarki. Za dokumentem stoi amerykańska sieć telewizyjna A&E Networks.

W ostatnich kilkunastu latach Janet wydała tylko jeden album ("Unbreakable"). Bardziej skupiła się na życiu osobistym. Od 2010 do 2017 była w związku z katarskim miliarderem Wissamem Al Maną. W 2012 r. wzięła z nim ślub. Dla męża przeszła na islam i to on jest ojcem jej jedynego dziecka.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Janet Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje