Reklama

Reklama

"Porady na zdrady": Weronika Rosati i problemy z męską wiernością

Weronika Rosati po raz pierwszy pokaże swój talent w komedii romantycznej w powstającym właśnie filmie "Porady na zdrady". Aktorka wcieli się w postać Beaty - żony, granego przez Mikołaja Roznerskiego Macieja ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"), która postanawia przetestować wierność swojego partnera.

Weronika Rosati i Mikołaj Roznerski w filmie "Porady na zdrady"

Weronika Rosati kojarzona jest do tej pory z mocnym kinem. Widzowie pamiętają jej role w "Pitbullu", "Obławie" i "Czasie honoru". Aktorka ma również na swoim koncie występy w zagranicznych produkcjach u boku takich gwiazd Hollywood jak Robert De Niro, Morgan Freeman i Michael Douglas w "Last Vegas" czy w "Twardzielach" z Alem Pacino i Christopherem Walkenem.

Reklama

Dzięki powstającej właśnie produkcji "Porady na zdrady" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego ("Nigdy w życiu!", "Dzień dobry, kocham Cię!") aktorka będzie mogła zmierzyć się z popularnym w Polsce gatunkiem komedii romantycznej. Rosati wciela się w postać Beaty - luksusowej żona Macieja, granego przez Mikołaja Roznerskiego, która prowadzi salon kosmetyczny, uwielbia drogie ubrania, kubańską muzykę i... Latynosów. Podejrzewa swojego partnera o niewierność i postanawia skorzystać z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się testowaniem lojalności w związkach.

Jak przejdzie ten egzamin postać grana przez Roznerskiego? Tego widzowie dowiedzą się 2 listopada, kiedy "Porady na zdrady" trafią do kin w całej Polsce.

Głównymi bohaterkami "Porad na zdrady" są zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), które rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) - coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny - mimo podjętych postanowień - znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje