Reklama

Popularne na Netflixie. Co widzowie oglądali najchętniej?

Netflix udostępnił dane z raportu "What We Watched: A Netflix Engagement Report", który odzwierciedla oglądalność w tym serwisie streamingowym w okresie od lipca do grudnia 2023 roku. Na szczycie znajduje się film "Zostaw świat za sobą" oraz serial "One Piece".

"Zostaw świat za sobą": Najpopularniejszy film Netflixa

Wskaźnikiem oglądalności używanym przez Netflix w tych badaniach, jest to iloraz łącznego czasu oglądania danego tytułu przez czas jego trwania.

Rekordową ilością wyświetleń cieszył się thriller "Zostaw świat za sobą" w reżyserii Sama Esmaila (121 milionów). W obsadzie filmu znalazły się takie gwiazdy, jak: Julia Roberts, Ethan Hawke oraz Mahershala Ali. Historia opowiada o tajemniczym cyberataku, w wyniku którego dwie nieznające się rodziny muszą zacząć współpracować. Kiedy świat, jaki dotychczas znali, zaczyna się rozsypywać, mogą jedynie spróbować sobie zaufać.

Reklama

Dużą popularnością cieszył się szpiegowski film akcji z Gal Gadot w roli głównej, "Misja Stone", który odnotował prawie 110 milionów wyświetleń. 

W czołówce znalazła się także animacja "Leo" z Adamem Sandlerem, który miał aż 96 milionów wyświetleń. 

"One Piece": Aktorskie wydanie animacji najpopularniejszym serialem Netflixa

Na czele seriali znalazła się produkcja "One Piece" (71,6 miliony wyświetleń). Jest to aktorskie wydanie słynnej mangi "One Piece", tworzonej przez Eiichiro Odę od 1997 roku. 

Kolejne miejsca zajęły seriale: "Kim jest Erin Carter?" (50,1 mln)"Lupin" sezon 3 (49,7 mln), "Wiedźmin" sezon 3 (47,9 mln) oraz "Sex Education" sezon 4 (46,3 mln). 

Poza tym wielu widzów wciąż przyciągały starsze tytuły Netflixa: "Wednesday" (98 mln), "Red Notice" (62 mln) i "Squid Game" (25 mln).

Zobacz też: Był Gandalfem i Magneto. Nic już nie musi

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy