Reklama

Polska artystka jak Angelina Jolie

Agata Nizińska dołączyła do Polaków przebywających w Cannes. Chociaż polska artystka przyjechała do Francji w innym celu, postanowiła pojawić się również na festiwalu filmowym. Relacją z wydarzenia podzieliła się na Instagramie. Fani artystki od razu zauważyli, że w tym wydaniu przypomina Angelinę Jolie.

Agata Nizińska pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Artystka przyznała, że przyjechała do Francji nakręcić zdjęcia do nowego teledysku, jednak ze względu na festiwal filmowy postanowiła zrobić sobie chwilę przerwy.

Reklama

Fani artystki zauważyli, że przypomina Angelinę Jolie. Dodatkowo kreacja, którą wybrała, jest łudząco podobna do tej, w której mogliśmy oglądać amerykańską aktorkę podczas rozdania Oscarów w 2012 roku.

Agata Nizińska to polska aktorka i piosenkarka. Jest wnuczką aktora Wojciecha Pokory. Kobieta zadebiutowała w produkcji "Wywiad" w 2007 roku. Pojawiła się również w takich produkcjach jak "Wataha", "Wszystko przed nami", "To nie koniec świata" i "Na Wspólnej". W 2013 roku rozpoczęła karierę muzyczną w zespole Madame Pik, jednak w 2017 zdecydowała się na karierę solową.

Autor: Katarzyna Jakubowicz


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Nizińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje