Reklama

"PolandJa": Chabior i Bobrowski - popisowy duet

"To jest dobrze napisane, dowcipne kino. Jego niezwykłą siłą są barwne postacie, które przyciągają uwagę i każdy znajdzie w nich coś dla siebie" - mówi o komedii "PolandJa" Szymon Bobrowski, który z Januszem Chabiorem tworzy w filmie rewelacyjny aktorski duet.

Janusz Chabior i Szymon Bobrowski w scenie z filmu "PolandJa"

"Janusz jest niezwykle przejmującym aktorem, inteligentnym, z dużym poczuciem humoru, skoncentrowanym na partnerze, słuchającym  - opowiada o koledze z planu, Szymon Bobrowski. "Kiedy dowiedziałem się, że mam przyjemność pracy z nim, to bardzo się ucieszyłem, bo to człowiek 'złożony z talentu'".

Reklama

W komedii obyczajowej "PolandJa", która wejdzie na ekrany kin 17 lutego zobaczymy również innych doskonałych aktorów: Izę Kunę, Michała Żurawskiego, Romę Gąsiorowską, Jerzego Radziwiłowicza, Borysa Szyca, Grzegorza Małeckiego, Ewę Błaszczyk, Jakuba Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Katarzynę Zawadzką i Jacka Belera.

"PolandJa" to komedia obyczajowa, która pokazuje, że najdziksze historie przydarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. Ta pełna humoru opowieść rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zaskakujących perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco, a emocje w filmie podbija dodatkowo genialna muzyka Andrzeja Smolika. 

"Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie" - mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. - "Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby - w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polandja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje