Reklama

"Planeta Singli 3": Już milion widzów

Najlepsza komedia romantyczna tych walentynek zdobyła serca nie tylko krytyków, ale też widowni - po dwóch weekendach wyświetlania "Planetę Singli 3" widziało już ponad 1 milion osób!

Kadr z "Planety Singli 3"

W najnowszej odsłonie przebojowego cyklu towarzyszymy Ani i Tomkowi na pełnym niespodzianek, wiejskim weselu i poznajemy całe grono nowych bohaterów. Rodzinny zjazd wróży kłopoty, spięcia i... masę śmiechu!

Reklama

Docenili to widzowie, którzy do kina wybrali się w walentynkowy weekend: najnowsza odsłona "Planety Singli" była najchętniej oglądaną komedią romantyczną "święta zakochanych"!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele - na prośbę Ani - odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina - każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości - Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. "Planeta Singli 3" to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Planeta Singli 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje