Reklama

Piotr Rubik zagra dla "Corgiego, psiaka królowej" [wideo]

Wielkimi krokami zbliża się premiera animacji "Corgi, psiak królowej". Z tej okazji dystrybutor filmu o sympatycznym czworonogu udostępnił teledysk promujący film.

Piotr Rubik

Słowa do utworu napisał Bartosz Zimiński. Do muzyki Piotra Rubika piosenkę zaśpiewały Magda Bereda oraz Olivia Wieczorek.

Reklama

"Corgi, psiak królowej" jest najnowszym filmem twórców "Gnomea i Julii", "Żółwika Sammy'ego" oraz "Małej wielkiej stopy".

"Corgi, psiak królowej" zawita w polskich kinach już 1 marca 2019 roku.

Nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi to ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie.

Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności psiak traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, psiak odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje