Reklama

Piosenki z tego filmu wciąż wzruszają

Partytura do Mary Poppins to chyba najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy - mówi Richard Sherman, dwukrotny laureat Oscara i współautor utworów do jednego z najlepszych musicali wszech czasów - "Mary Poppins".

Sherman był ostatnio konsultantem muzycznym na planie filmu "Ratując pana Banksa", który 24 stycznia trafi do kin w całej Polsce.

Reklama

"Ratując pana Banksa" to nieznana, oparta na prawdziwych wydarzeniach, niezwykła opowieść o powstawaniu jednego z najbardziej wzruszających filmów w historii kinematografii - "Mary Poppins". To również opowieść o burzliwych relacjach legendarnego Walta Disneya (Tom Hanks) z autorką P.L. Travers (Emma Thompson), które nieomal doprowadziły do klęski tej produkcji.

- Ten rodzaj piosenek to klasyka. To dlatego ten film tak zapada w pamięć - uważa Jason Schwartzman, który w filmie "Ratując pana Banksa" wciela się w rolę jednego z braci Sherman, Richarda.

Nie innego zdania są odtwórcy głównych ról - Emma Thompson i Tom Hanks. - Pamiętam, że widziałem ten film jako dziecko, bo wzruszyłem się na "Let's Go Fly a Kite". To niezwykła piosenka, która nigdy się nie nudzi - opowiada Hanks. - Chyba nikt nie napisał utworu, który by tak podnosił na duchu - uzupełnia Emma Thompson.

"Ratując pana Banksa" w kinach od 24 stycznia!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ratując pana Banksa | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje