Reklama

Reklama

"Piknik z niedźwiedziami", czyli Robert Redford i Nick Nolte na planie [zwiastun]

Robert Redford i Nick Nolte grają główne role w filmie "Piknik z niedźwiedziami". Tytuł trafi na ekrany polskich kin 17 czerwca. Oto polski zwiastun niezwykłej komedii o podróży przez USA.

Robert Redford i Nick Nolte w filmie "Piknik z niedźwiedziami"

"Unikaj szufladek i stereotypów. Trzymaj się z dala od filmowych tasiemców. A gdy odniesiesz sukces, wróć do punktu zero. Przedefiniuj siebie i zacznij wszystko od nowa" - oto przepis Roberta Redforda na przetrwanie blisko 60 lat w amerykańskim show-biznesie. A tyle właśnie minęło od pierwszych występów aktora na Broadwayu po jego premierowy film "Piknik z niedźwiedziami".

W najnowszej komedii twórców "Małej Miss" i "Kobiety pragną bardziej", Redforda wspierają Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz Nick Nolte.

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów - liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine.

Reklama

Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo "przygoda" ma zgoła odmienne znaczenie. A im dalej w las, tym robi się zabawniej!

Polska premiera filmu już 17 czerwca.
INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piknik z niedźwiedziami

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje