Reklama

Pierce Brosnan z synami. Ich wspólne zdjęcia robią furorę!

Pierce Brosnan to z pewnością jeden z najpopularniejszych aktorów na całym świecie i niezapomniany odtwórca roli Jamesa Bonda. Mężczyzna prywatnie jest mężem Keely Shaye Smith, z którą ma dwójkę synów. Ostatnio zjawił się z nimi na czerwonym dywanie, a ich wspólne zdjęcia ze "ścianki" zrobiły furorę w sieci.

Pierce Brosnan i jego synowie Dylan i Paris w Hollywood (14 listopada 2019)

Pierce Brosnan to irlandzki aktor znany między innymi z ról w takich filmach, jak "Golden Eye", "Robinson Crusoe", "Autor widmo" czy "Mamma Mia".

Reklama

Prywatnie aktor jest mężem Keely Shaye Smith. Jest to druga żona mężczyzny, z którą wychowuje dwóch synów - Dylana (22 l.) i Parisa (19 l.).

Brosnan oprócz tego, że uznawany jest za jednego z najzdolniejszych aktorów swego pokolenia, uważany jest także za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w świecie show-biznesu.

Irlandzki gwiazdor pojawił się ostatnio na oficjalnym przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Na wydarzeniu towarzyszyli mu synowie Dylan i Paris.

Aktor rzadko pokazuje się na takich eventach z rodziną, dlatego widok ten był dla obecnych tam reporterów nie lada gratką! Ich wspólne zdjęcia ze "ścianki" bardzo szybko rozbiegły się po sieci, trafiając do fanów Brosnana na całym świecie.

Internauci zachwycili się tym, jak prezentowali się panowie! Zobaczcie!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierce Brosnan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje