Reklama

Reklama

Pierce Brosnan świętuje 20. rocznicę ślubu

Pierce Brosnan świętował niedawno swoją 20. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazdor opublikował na Instagramie dwa kadry z ukochaną małżonką.

Pierce Brosnan świętował niedawno swoją 20. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazdor opublikował na Instagramie dwa kadry z ukochaną małżonką.
Pierce Brosnan z żoną w 2018 roku /Wiktor Szymanowicz/Barcroft Media /Getty Images

Hollywoodzki gwiazdor Pierce Brosnan wielokrotnie publicznie deklarował miłość swojej żonie - Keely Shaye Smith. Aktor, znany m.in. z roli Jamesa Bonda po raz kolejny zrobił to w czwartek, publikując na swoim Instagramie piękny wpis z okazji 20. rocznicy ślubu.

Pierce Brosnan: 20. rocznica ślubu

Oprócz pięknych słów 68-latek zaprezentował także dwie fotografie, na których pozuje ze swoją ukochaną. Pierwsze zdjęcie pochodzi z czasów, gdy para dopiero rozpoczynała wspólne życie, a drugie jest jednym z ich najświeższych ujęć.

"Szczęśliwej rocznicy kochana Keely, moja miłość do Ciebie wciąż rośnie" - czytamy w podpisie.

Reklama

Keely poznał w 1994 roku, trzy lata po śmierci żony. Atrakcyjna, młodsza o 10 lat dziennikarka kanału telewizyjnego E! Entertainment, umówiła się z nim na wywiad. Zaiskrzyło od pierwszego spojrzenia. "Była kobietą, z którą chciało mi się rozmawiać. Pierwszą od bardzo długiego czasu. Dzięki Keely na nowo odkryłem szczęście" - wspominał tamto spotkanie Brosnan.

Szybko stali się nierozłączni. W 1997 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, Dylan Thomas. W lutym 2001 r. urodził się Paris Beckett, a pół roku później aktor i dziennikarka wzięli ślub w uroczym kościółku kameralnej County Mayo, jednej z irlandzkich wiosek.

Wykwintne przyjęcie weselne odbyło się na zamku Ashford Castle, a młoda para tańczyła do piosenki Bruce’a Springsteena "If I Should Fall Behind". Jej słowa: "Każdy marzy o miłości wiecznej i prawdziwej, ale obydwoje wiemy, co może uczynić ten świat. Więc kroczmy śmiało, tak, by inni mogli zobaczyć, że ja zawsze zaczekam na Ciebie, a jeśli zostanę w tyle, Ty poczekasz na mnie..." - zdają się najlepszą definicją tego związku.

Pierce Brosnan: Najważniejsze momenty kariery

Pierce Brosnan urodził się 16 maja 1953 roku w Droghedzie w Irlandii. O tym, że zostanie aktorem zdecydował, gdy ojczym zabrał go do kina na film o przygodach Jamesa Bonda pt. "Goldfinger". Jako nastolatek występował w cyrku jako połykacz ognia, jednak później zaczął nawiązywać współpracę z grupami teatralnymi. W 1975 roku rozpoczął studia aktorskie w Drama Centre w Londynie. Rok później zadebiutował w sztuce "Doczekać zmroku".

Pierwszy raz propozycję zagrania Jamesa Bonda otrzymał w 1986 roku, jednak inne zobowiązania uniemożliwiły mu zaakceptowanie tej oferty. Ostatecznie wcielił się w agenta 007 w 1995 roku i zagrał w filmie "GoldenEye". Później wystąpił jeszcze w trzech filmach z tej kultowej serii: "Jutro nie umiera nigdy" (1997), "Świat to za mało" (1999) oraz "Śmierć nadejdzie jutro" (2002).

Przeczytaj artykuł na stronie RMF FM!

Konrad Lubaszewski

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Pierce Brosnan

Reklama

Reklama

Reklama