Reklama

Pedro Pascal gwiazdą "Fantastycznej czwórki"? Marvel nie potwierdza

Jak podaje serwis "Deadline", Pedro Pascal prowadzi rozmowy z Marvel Studios w sprawie udziału w nowej wersji "Fantastycznej czwórki". Miałby wcielić się w Reeda Richardsa, przywodzę grupy, który potrafi manipulować kształtem i długością swojego ciała.

Według źródeł "Deadline" umowa nie została jeszcze podpisana, ale wszystko jest na dobrej drodze. Pascal przebywa obecnie na planie "Gladiatora 2" Ridleya Scotta. Jest także zaangażowany w seriale "The Last of Us" i "Mandalorian". Przedstawiciele Marvela nie skomentowali doniesień o rozmowach z nim.

Z rolą Reeda Richards poprzednio wiązano kilku aktorów, między innymi Adama Drivera. Alternatywna wersja postaci pojawiła się w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Wówczas w przywódcę Fantastycznej Czwórki wcielił się John Krasinski.

Reklama

Nowa "Fantastyczna Czwórka". Co wiemy o filmie?

Dotychczas nie potwierdzono żadnego z członków obsady najnowszej adaptacji przygód Pierwszej Rodziny Marvela. Reżyseruje Matt Shakman. Film ma wejść do kin 2 maja 2025 roku i otworzyć szóstą fazę Kinowego Uniwersum Marvela. 

Według niepotwierdzonych informacji do roli Sue Storm/Niewidzialnej Kobiety zaangażowano Vanessę Kirby. Joseph Quinn miałby się wcielić w jej młodszego brata Johnny'ego, znanego także jako Ludzka Pochodnia. Mówi się także o występie Ebona Mossa-Bachracha, chociaż bez wskazania, jaką postać miałby zagrać. Pojawiły się także plotki, że Antonio Banderas wcieliłby się w Galactusa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pedro Pascal | Fantastyczna czwórka | Marvel
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy