Reklama

Pedro Almodovar ją odmienił

Penelope Cruz w najnowszym filmie Pedro Almodovara, "Przerwane objęcia", zmienia się nie do poznania - z brunetki stała się platynową blondynką.

Pedro Almodovar od samego początku wiedział, że chce zerwać z wizerunkiem pięknej, czarnowłosej Hiszpanki i zmienić uczesanie Cruz, zwłaszcza gdy zobaczył ją w nowym filmie Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona".

Reklama

Zaproponował swojej ulubionej aktorce perukę - lśniące, platynowe włosy. Ale to nie wszystko: aktorka dała się przekonać, by wcisnęła się w lateksową, czerwoną minisukienkę i kabaretki.

"Jeszcze zanim przystąpiłem do pierwszych przygotowań do filmu wiedziałem, że chcę uniknąć rozczochranej fryzury w stylu Sophii Loren, który pasował Penelope doskonale. A gdy zobaczyłem zdjęcia z filmu Vicky Cristina Barcelona, przekonałem się do swojej decyzji już zupełnie" - powiedział w jednej z rozmów Almodovar.

"Chciałem nie powielać stylu uczesania, który Penelope ma w innych filmach. Naprawdę miałem wiele radości z faktu, że odmieniłem jej wizerunek i odkryłem tak wiele twarzy skrywanych przez naszą piękną główną bohaterkę i aktorkę".

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje